LOADING KIMEROS Image
KİMEROS PARK I GÖYNÜK - KEMER - ANTALYA

Biz Kimiz?

Kimeros Park Tatik Köyü, 1985 yılında açılmış olup, 2014 yılından itibaren Özbek Turizm A.Ş. tarafından işletilmektedir. Tesis 2016 yılı itibarıiyle tamamen yenilenmiştir. Ormanlar ve dağlar ile çevrili, çekici özelliklere sahip Göynük beldesinde konumlanmış doğanın içinde kaliteli, zengin yemek çeşitleri olan, eğlenceli, denizi güzel, ailelerin tatilleri için tercih edeceği komple bir tatil beldesidir ve Antalya şehrinden sadece 37 km uzaklıktadır.

“ Şehrin stresinden uzak ve mükemmel doğası ile Kimeros Park Tatil Köyü, tatil ve dinlenme için ideal bir ortam sunmaktadır. ”

Kimeros Park Tatil Köyü, tamamı çam ağaçları içinde bulunan 54 blok içerisinde, Standart ve Aile odalarından oluşan toplamda 453 odaya sahiptir. Odaların hepsi muhteşem bir çam ormanı içinde, inanılmaz güzellikteki Akdeniz ve yakınındaki dağlarla çevrili bir manzaraya sahiptir. Odalar zevkli bir şekilde döşenmiş ve tamamı ile özel banyolar, uydu televizyon, mini bar, direkt telefon hattı, havalandırma, kasa ve saç kurutma makinası ile donatılmıştır.

Kimeros Park Tatil Köyü Göynük Antalya bölgesini ve buranın doğal ve tarihi yerlerini keşfedebilmeniz için ideal bir konumdadır. Misafirler antik sahalar olan Phaselis ve Olympos’u ziyaret etmek, bölgede bulunan birçok nehirden biri üzerinde rafting yolculuğu yapmak, Jeep ile bir safariye katılmak veya Toros dağlarına tırmanmak sureti ile heyecanlı bir tatil geçirebilirler.

Kimeros Park Tatil Köyü, açık yüzme havuzları, su sporları merkezi, tenis kortları ile spor ve eğlence faaliyetleri açısından aktif bir ambiyans sunmaktadır. Geniş çaplı animasyon programımız, şovlar, büyüleyici manzarası ile açık hava diskosu ve çocuklar için özel eğlence programı misafirlerin tatillerini unutulmaz bir deneyime dönüştürecektir.

Kimeros Park Tatik Köyü misafirlerine Nisan – Ekim ayları arasında hizmet veren bir tesistir. Bu dönemler arasında aktif ve eğlendirici etkinliklerle, dâhili yüzme havuzu, spor merkezi, geleneksel Türk hamamı, sauna, masaj ve güzellik salonu ile hizmet vermektedir.